Kurulumu kolay, kaliteli malzemelerden üretilmiş şık masa. Yonga levha üst tabla, metal profil, özel PVC yan bant ve kolay kurulum için numaralı parçalarla birlikte gelir.
Desde 3 €/mes
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Referencia: 4003
🖥 Çalışma Masası Kitaplıklı

Kurulumu kolay, kaliteli malzemelerden üretilmiş şık masa. Yonga levha üst tabla, metal profil, özel PVC yan bant ve kolay kurulum için numaralı parçalarla birlikte gelir.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst Tablalar Yonga Levha
- ✔️ Yan bant özel üretim pvc bant
- ✔️ Montaj / Kurulum: Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) paketli halde teslim edilir
- ✔️ Kurulum şeması paket içerisinde mevcuttur
- ✔️ Kutu içinde kurulum için gerekli olan tüm aksesuarlar ve bağlantı parçaları bulunmaktadır
- ✔️ Tüm parçalar numaralandırılmış olarak size teslim edilir
- ✔️ Kurulum son derece basittir
- ✔️ Numaralar ile kurulum adımlarını kurulum şeması ile takip ederek kolayca kurulum sağlayabilirsiniz
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| ÜST RAF | 20x90 cm |
| MASA | 45x90 cm |
| MASA İLE ÜST RAF ARASI MESAFE | 32 cm |
| MASA YERDEN YÜKSEKLİK | 75 cm |
| ÜST RAF İLE BERABER YERDEN YÜKSEKLİK | 112 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Ürün Ölçüleri: ÜST RAF: 20x90 cm MASA: 45x90 cm MASA İLE ÜST RAF ARASI MESAFE: 32 cm MASA YERDEN YÜKSEKLİK: 75 cm ÜST RAF İLE BERABER YERDEN YÜKSEKLİK: 112 cm |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar










