Kullanışlı şık tasarımlı bu ürünle evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Listo para enviar | Precio directo de fábrica
77,04 €
Color:
1
Desde 6 €/mes
Composición Suntalam
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Hecho para durar
Estamos para ayudarte
Referencia: 7041
🖥 Köşe Çalışma Masası - 74 cm

Kullanışlı şık tasarımlı bu ürünle evinizin havasını değiştirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürün tamamen 1.Kalite Suntalam'dan oluşmaktadır
- ✔️ Üst Tablalar Yonga Levha
- ✔️ Yan bant kendi renginde pvc bant
- ✔️ Kullanışlı şık tasarımlı bu ürünle evinizin havasını değiştirebilirsiniz
- ✔️ Montaj / Kurulum: Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) paketli halde teslim edilir
- ✔️ Kurulum şeması paket içerisinde mevcuttur. Kutu içinde kurulum için gerekli olan tüm aksesuarlar ve bağlantı parçaları bulunmaktadır. Tüm parçalar numaralandırılmış olarak size teslim edilir
- ✔️ Paket İçeriği: Ürün 1 adet masa ve kurulum için gerekli aparat paketi
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 74 cm |
| Sağ ve Sol Uzunluk | 80 cm |
| Genişlik | 84 cm |
| En | 20 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Ürün Ölçüleri: Yükseklik: 74 cm Sağ ve Sol Uzunluk: 80 cm Genişlik: 84 cm En: 20 cm |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar









