1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam duvar rafı portmanto, 4 adet 1.kalite sert plastik askı aparatından oluşmaktadır.
Desde 2 €/mes
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Referencia: 115
🧥 Çit Duvar Askılığı

1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam duvar rafı portmanto, 4 adet 1.kalite sert plastik askı aparatından oluşmaktadır.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz 1.kalite suntalam dır
- ✔️ Askılıklar 1. kalite sert plastiktir
- ✔️ Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kolay ve hızlı kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme tarafınıza gönderilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| En Boy | 60x60 cm |
| Ön raf uzunluk | 60 cm |
| Derinlik | 12 cm |
| Kalınlık | 18 mm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Suntalam
| Color | Efes |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Ancho | 135 cm |
| Profundidad | 61 cm |
| Altura | 10 cm |
| Peso | 49 kg |
| Ürün Ölçüleri: En Boy: 60x60 cm Ön raf uzunluk: 60 cm Derinlik: 12 cm Kalınlık: 18 mm | |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar











