İkili yan sehpa'dan oluşmaktadır. 2 adet yan sehpa fiyatıdır.10-30 cm kalınlıktaki koltuk kollarına uyumlu sehpa. Kolay montaj için noktalama işaretleri. 1. sınıf yonga levha üst tabla ve metal alt aparat. Demonta olarak gönderilir, montaj kolaydır.
Ab 1 €/Monat
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand
Artikelnummer: 6052D
🛋 Dekoratif İkili (2 Adet) Yan Sehpa Yuvarlak - 34 çap x 10 cm

İkili yan sehpa'dan oluşmaktadır. 2 adet yan sehpa fiyatıdır.10-30 cm kalınlıktaki koltuk kollarına uyumlu sehpa. Kolay montaj için noktalama işaretleri. 1. sınıf yonga levha üst tabla ve metal alt aparat. Demonta olarak gönderilir, montaj kolaydır.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ İkili yan sehpa'dan oluşmaktadır. 2 adet yan sehpa fiyatıdır
- ✔️ 10 cm den 30 cm e kadar tüm kalınlıkta koltuk kollarına uygulanabilir
- ✔️ Koltuk ölçünüze göre demir aparatı montajlayabilmeniz için tablanın alt kısmında detaylı noktala işaretleri mevcuttur
- ✔️ Üst Tabla 1.sınıf yonga levha
- ✔️ Alt aparat 1.sınıf Metal
- ✔️ Ürün sizlere demonte olarak gönderilmektedir. Vidalaması sizlere aittir. Tornavida ya da matkap ile rahatlıkla kurabileceğiniz bir üründür
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst Tabla Çap | 34cm |
| Ayarlanabilir bağlantı aparatı yükseklik | 10 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Materialien: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Breite | 35 cm |
| Tiefe | 10 cm |
| Höhe | 57 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Ürün Ölçüleri: Üst Tabla Çap: 34cm Ayarlanabilir bağlantı aparatı yükseklik: 10 cm | |
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand — Für die Ewigkeit gebaut











