2er-Set ovale Beistelltische zur Befestigung an Armlehnen. Kompakt vebunden mit praktisch.
Ab 1 €/Monat
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand
Artikelnummer: 6075D
*Consists of two side tables. 2 pieces of side table price.
*It can be applied VERTICALLY and HORIZONTALLY to all thickness seat arms from 10 cm to 30 cm.
*There are detailed dotted marks at the bottom of the table so that you can mount the iron apparatus according to your seat size.
*Top Table 1st class chipboard
*Bottom apparatus 1st class Metal
*The product is sent to you disassembled. The screwing is up to you. It is a product that you can easily install with a screwdriver or drill.
Materialien: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Breite | 35 cm |
| Tiefe | 10 cm |
| Höhe | 57 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Maße: Oberplatte: 20x35 cm Halterungshöhe: 10 cm | |
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand — Für die Ewigkeit gebaut











