قطعة أثاث عالية الجودة لمنزلك. تصميم أنيق ومواد متينة.
جاهز للشحن | سعر المصنع مباشرة
٩١٫٣٧ US$
Color:
1
ابتداءً من ٨ US$/شهر
المكونات Suntalam
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي
صُنع ليبقى
نحن هنا للمساعدة
رمز المنتج: 7041
🖥 Köşe Çalışma Masası - 74 cm

Kullanışlı şık tasarımlı bu ürünle evinizin havasını değiştirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürün tamamen 1.Kalite Suntalam'dan oluşmaktadır
- ✔️ Üst Tablalar Yonga Levha
- ✔️ Yan bant kendi renginde pvc bant
- ✔️ Kullanışlı şık tasarımlı bu ürünle evinizin havasını değiştirebilirsiniz
- ✔️ Montaj / Kurulum: Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) paketli halde teslim edilir
- ✔️ Kurulum şeması paket içerisinde mevcuttur. Kutu içinde kurulum için gerekli olan tüm aksesuarlar ve bağlantı parçaları bulunmaktadır. Tüm parçalar numaralandırılmış olarak size teslim edilir
- ✔️ Paket İçeriği: Ürün 1 adet masa ve kurulum için gerekli aparat paketi
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 74 cm |
| Sağ ve Sol Uzunluk | 80 cm |
| Genişlik | 84 cm |
| En | 20 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 سهل التركيبdır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
المكونات: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| الأبعاد: جودة Goldfalez القياسية. |
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي — صُنع ليبقى









