Birinci sınıf malzemeler, sağlam işçilik ve şık görünümle eviniz için vazgeçilmez bir duvar rafı. Kolay montaj için tüm malzemeler pakete dahil.
От 1 $/месяц
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру
Артикул: 151
📐 3'lü Altıgen Duvar Rafı

Birinci sınıf malzemeler, sağlam işçilik ve şık görünümle eviniz için vazgeçilmez bir duvar rafı. Kolay montaj için tüm malzemeler pakete dahil.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği: 3 Adet Raf 3 Adet Dübel 3 Adet Bağlantı Vidası


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Состав: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Suntalam |
| Ширина | 17 cm |
| Глубина | 19 cm |
| Высота | 65 cm |
| Вес | 7 kg |
| Ürün Ölçüleri: 17,5 cm | |
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру — Сделано на века











