Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.
От 1 $/месяц
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру
Артикул: 157
📐 3'lü Kare Duvar Rafı

Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği: 3 Adet Raf 3 Adet Dübel 3 Adet Bağlantı Vidası


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Состав: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Suntalam |
| Ширина | 19 cm |
| Глубина | 19 cm |
| Высота | 65 cm |
| Вес | 85 kg |
| Ürün Ölçüleri: 16,5x13,5 cm | |
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру — Сделано на века











