Zwarte Draad Zilveren Vierkante Bijzettafels: Combineert functionaliteit en esthetiek. Een stijlvolle set die perfect past in elk modern interieur.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 22,73
Color:
1
Vanaf € 2/maand
Afmetingen 35x10x57cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 5 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1211
🛋 Zwarte Draad Zilveren Vierkante Bijzettafels - 28x37 cm

Zwarte Draad Zilveren Vierkante Bijzettafels: Combineert functionaliteit en esthetiek.


✅ Belangrijkste kenmerken
- ✔️ De randen zijn bekleed met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERD ZILVER PVC-band
- ✔️ Gebruikte materialen zijn TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC gecertificeerd
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor eenvoudige montage
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie is het onderdeel voorzien van een markering die overeenkomt met het montageschema
- ✔️ Er wordt gebruik gemaakt van een speciaal beschermd verpakkingssysteem voor de levering aan u
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot | Breedte: 37 cm Lengte: 28 cm |
| Middel | Breedte: 37 cm Lengte: 44,5 cm |
| Klein | Breedte: 37 cm Lengte: 60 cm |
| Groot |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Productafmetingen: Diameter Groot: Breedte: 37 cm Lengte: 28 cm Middel: Breedte: 37 cm Lengte: 44,5 cm Klein: Breedte: 37 cm Lengte: 60 cm Hoogte Groot: 55cm Middel: 51cm Klein: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













