Houten Bijzettafel Set: Een stijlvolle en functionele set van 3 tafels die esthetiek combineert met praktisch gebruik in uw interieur.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 28,75
Color:







Vanaf € 2/maand
Afmetingen 36x10x56cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1011
🛋 Houten Bijzettafel Set

Houten Bijzettafel Set: Combineert functionaliteit en esthetiek.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Het product heeft 1e kwaliteit houten poten
- ✔️ De bovenbladen zijn van spaanplaat en de montage is zeer eenvoudig
- ✔️ Er wordt een speciaal beschermd verpakkingssysteem gebruikt tijdens de levering
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot | 34cm |
| Middel | 34cm |
| Klein | 34cm |
| Groot | 52cm |
| Middel | 49cm |
| Klein | 46cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Traverten |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Lathe Foot |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Diameter Groot: 34cm Middel: 34cm Klein: 34cm Hoogte Groot: 52cm Middel: 49cm Klein: 46cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst
















