De Zwarte Draad Gouden Bijzettafel Set is een duurzame en esthetische toevoeging aan uw interieur. Eenvoudig te monteren en van hoge kwaliteit.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 22,73
Color:




Vanaf € 2/maand
Afmetingen 35x10x57cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1053
🛋 Zwarte Draad Gouden Bijzettafel Set

Zwarte Draad Gouden Bijzettafel Set: Duurzaam en esthetisch.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ De randen zijn bedekt met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERDE GOUDEN PVC-tape
- ✔️ Het gebruikte materiaal is voorzien van TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC certificaten
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ De pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie zijn de onderdelen voorzien van nummers die overeenkomen met het montageschema
- ✔️ Er wordt een speciaal beschermd verpakkingssysteem gebruikt voor de levering aan u
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot | 34cm |
| Middel | 34cm |
| Klein | 34cm |
| Groot | 55cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Productafmetingen: Diameter Groot: 34cm Middel: 34cm Klein: 34cm Hoogte Groot: 55cm Middel: 51cm Klein: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













