Set van 3 zwarte metalen zilveren nesttafels: een stijlvolle en praktische oplossing voor zowel klassieke als moderne interieurs.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 21,55
Color:


Vanaf € 2/maand
Afmetingen 35x10x45cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1071
🛋 Zwart Metalen Zilveren Nesttafels

Zwart Metalen Zilveren Nesttafels: Voor klassieke en moderne interieurs.


✅ Belangrijkste kenmerken
- ✔️ De randen zijn bekleed met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERD ZILVEREN PVC-band
- ✔️ Het gebruikte materiaal beschikt over TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC-certificaten
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie zijn de onderdelen voorzien van markeringen die overeenkomen met het installatieschema
- ✔️ Er wordt gebruik gemaakt van een speciaal beschermd verpakkingssysteem voor een veilige levering
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot (Diameter) | 34cm |
| Middel (Diameter) | 34cm |
| Klein (Diameter) | 34cm |
| Groot (Hoogte) | 52cm |
| Middel (Hoogte) | 49cm |
| Klein (Hoogte) | 46cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Productafmetingen: Diameter Groot: 34cm Middel: 34cm Klein: 34cm Hoogte Groot: 52cm Middel: 49cm Klein: 46cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst














