3-delige set met een grote salontafel en twee bijpassende bijzettafels in zilver-look.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 104,57
Color:
Vanaf € 9/maand
Afmetingen 62x122x10cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 24 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 9015
🛋 Zilveren Volle Maan Salontafel Set
De 3-delige zilveren set brengt moderne elegantie en stijl in uw woonkamer.
Samenstelling: Particleboard
| Color | Bendir - Silver |
| Color | Efes-Silver |
| Color | Bendir-Double Silver |
| Color | Efes-Double Silver |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Silver Metal Leg |
| Breedte | 62 cm |
| Diepte | 122 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Salontafel: 60x120 cm. Bijzettafels: Ø 55 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













