Şık Orta Sehpa İkili Lüx Special ile evinizi modernleştirin! Geniş yüzeyi ve dayanıklı yapısıyla hem şıklık hem de işlevsellik sunuyor.
Vanaf € 4/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 9047
🛋 Orta Sehpa İkili Lüx Special

Şık Orta Sehpa İkili Lüx Special ile evinizi modernleştirin! Geniş yüzeyi ve dayanıklı yapısıyla hem şıklık hem de işlevsellik sunuyor.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst tabla 1.kalite yonga levhadır
- ✔️ Kenarları 1. sınıf özel üretim PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Ayaklar 1.kalite1*20 15*15 profil
- ✔️ Ürün ayak boyası 1.sınıf statik boyadır
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Kurulum yapılacak yerler nokta ile gösterilmiştir. Vidalaması sizlere aittir. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.(Tornavida ya da matkap)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Büyük orta sehpa 70 çap yükseklik | 51 |
| Küçük orta sehpa 60 çap yükseklik | 43 |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Walnut-Anthracite |
| Color | Traverten |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 72 cm |
| Diepte | 85 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Ürün Ölçüleri: Büyük orta sehpa 70 çap yükseklik:51 Küçük orta sehpa 60 çap yükseklik:43 | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst










