Zilveren Draad Vierkante Zigon Bijzettafels: Een stijlvolle set voor klassieke en eigentijdse ruimtes. Gemaakt van hoogwaardige materialen met een luxe zilveren afwerking.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 29,53
Color:
1
Vanaf € 2/maand
Afmetingen 39x10x62cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 10 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1096
🛋 Zilveren Draad Vierkante Zigon Bijzettafels

Zilveren Draad Vierkante Zigon Bijzettafels: Voor klassieke en eigentijdse ruimtes.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Randen zijn bekleed met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERD ZILVER PVC-tape
- ✔️ Het gebruikte materiaal beschikt over TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC-certificaten
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie is elk onderdeel voorzien van een markering die overeenkomt met het montageschema
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot | 51,5cm |
| Middel | 48,5cm |
| Klein | 45,5cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Silver Wire Foot |
| Breedte | 39 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 62 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Productafmetingen: Yükseklik Groot: 51,5cm Middel: 48,5cm Klein: 45,5cm Genişlik Groot: 60cm Middel: 48,5cm Klein: 36cm Derinlik Groot: 37,5cm Middel: 33cm Klein: 28cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













