Multifunctionele kast van 80 cm hoog. Met 2 deurtjes en 4 schappen. Ideaal voor de keuken.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 73,2
Color:
1
Vanaf € 6/maand
Afmetingen 86x86x22cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 224 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 174
📐 Koffiehoek Keukenrek - 80 cm
Veelzijdige opbergkast met 2 deuren en 4 planken. Perfect als koffiestation of organizer.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Color | Walnut-White |
| Material | Particleboard |
| Breedte | 86 cm |
| Diepte | 86 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Gewicht | 224 kg |
| Hoogte: 80 cm. Breedte: 60 cm. Diepte: 30 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











