Compacte organizer ile 3 niveaus voor keuken veya badkamer. Stijlvol vebunden mit praktisch.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 10,45
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 98x405x95cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 225 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 171
📐 Organizer voor Aanrecht - 40 cm
Creëer extra ruimte op uw aanrecht ile dit handige rek ile 3 niveaus. Perfect voor kruiden, servetten veya badkamerartikelen.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Particleboard |
| Breedte | 98 cm |
| Diepte | 405 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Gewicht | 225 kg |
| H 40 cm, B 44 cm, D 9,5 cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst












