Gouden houten zigon bijzettafels set: Voor klassieke en moderne interieurs.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 29
Color:


Vanaf € 2/maand
Afmetingen 39x10x62cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 1016
🛋 Gouden Houten Zigon Bijzettafels

Gouden houten zigon bijzettafels set: Voor klassieke en moderne interieurs.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Het product heeft 1e kwaliteit houten poten
- ✔️ De tafelbladen zijn van spaanplaat en de montage is zeer eenvoudig
- ✔️ Er wordt een beschermend speciaal verpakkingssysteem gebruikt tijdens de verzending naar u
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Groot | 34cm |
| Middel | 34cm |
| Klein | 34cm |
| Groot | 51cm |
| Middel | 48cm |
| Klein | 45cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Lathe Foot |
| Breedte | 39 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 62 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Diameter Groot: 34cm Middel: 34cm Klein: 34cm Hoogte Groot: 51cm Middel: 48cm Klein: 45cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













