Luxe 3-delige set met een grote tafel en twee bijzettafels in goud-optiek.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 104,57
Color:
1
Vanaf € 9/maand
Afmetingen 62x122x10cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 24 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 9008
🛋 Gouden Dolunay Salontafel Set
Voeg luxe toe aan uw interieur met deze set van 3 tafels met goudkleurige metalen poten.
Samenstelling: Particleboard
| Color | Bendir-Gold |
| Color | Efes-Gold |
| Color | Bendir-Double Gold |
| Color | Efes-Double Gold |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Breedte | 62 cm |
| Diepte | 122 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Salontafel: 60x120 cm. Bijzettafels: Ø 55 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











