Set van 3 tafels: 1 salontafel (120 cm) + 2 bijzettafels. Eigentijds design.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 104,57
Color:





Vanaf € 9/maand
Afmetingen 62x122x10cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 245 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 9085
✨ Dolunay Set - 3-delig
Tijdloze stijl ile de Dolunay set. Inclusief een grote tafel vebunden mit twee bijpassende bijzettafles.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 62 cm |
| Diepte | 122 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 245 kg |
| Grote tafel: 60x120 cm. Bijzettafels: Ø 55 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst





























