Kaliteli ve dayanıklı TV sehpası, 1. sınıf malzemelerden üretilmiş, kolay montajlı ve çok amaçlı kullanım imkanı sunuyor. TSE, AB EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahip.
Desde 4 €/mes
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Referencia: 5018
📺 Tv Sehpası Raflı 140cm Gzd Plus - 44 cm

Kaliteli ve dayanıklı TV sehpası, 1. sınıf malzemelerden üretilmiş, kolay montajlı ve çok amaçlı kullanım imkanı sunuyor. TSE, AB EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahip.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinen yonga levhadır
- ✔️ Yan bağlantılar 1.kalite metaldir
- ✔️ Ürünümüz 2 yıl garantilidir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 140cm |
| Genişlik | 30cm |
| Toplam Yükseklik | 44cm |
| Orta Raf Uzunluk | 90cm |
| Orta Raf Yükseklik | 25x13cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Particleboard
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Particleboard |
| Ancho | 36 cm |
| Profundidad | 148 cm |
| Altura | 36 cm |
| Peso | 158 kg |
| Ürün Ölçüleri Uzunluk: 140cm Genişlik: 30cm Toplam Yükseklik: 44cm Orta Raf Uzunluk: 90cm Orta Raf Yükseklik: 25x13cm | |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar











