Köşe tv sehpası ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.
Listo para enviar | Precio directo de fábrica
73,2 €
Color:
1
Desde 6 €/mes
Dimensiones 145x50x122cm
Composición Suntalam
Peso 30 kg
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Hecho para durar
Estamos para ayudarte
Referencia: 5026
🏠 Köşe Tv Sehpası - 140x45x45 cm

Köşe tv sehpası ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinen yonga levhadır
- ✔️ Köşelerde kullanılarak yer avantajı sağlamaktadır
- ✔️ Ürünümüz 2 yıl garantilidir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 45 cm |
| En | 45 cm |
| Boy | 140 cm |
| Raflar Arası Mesafe | 17,5 cm |

📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Ancho | 145 cm |
| Profundidad | 50 cm |
| Altura | 122 cm |
| Peso | 30 kg |
| Ürün ölçüleri: Yükseklik: 45 cm En: 45 cm Boy: 140 cm Raflar Arası Mesafe: 17,5 cm | |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar












