Dayanıklı ve şık sehpa seti, 1. sınıf malzemelerle üretilmiştir. Pratik kullanımı ve dekoratif görünümüyle salonunuza düzen ve tarz katar. Kolay montajı ile zahmetsizce kurulur.
As low as $6/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 3523
✨ Solo Medium Sehpa Zigon Sehpa Altın Set - 41 cm

Dayanıklı ve şık sehpa seti, 1. sınıf malzemelerle üretilmiştir. Pratik kullanımı ve dekoratif görünümüyle salonunuza düzen ve tarz katar. Kolay montajı ile zahmetsizce kurulur.


✅ Key Features
- ✔️ Productümüz 1 adet orta sehpa 2 adet zigon sehpadan oluşmaktadır. Toplam 3 parçadır
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.Kalite metaldir
- ✔️ Product tarafınıza flat-packed olarak gönderilmektedir. (vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (matkap ve tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştıgınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst Tabla | 60x90 cm |
| Height | 41 cm |
| Üst Tabla | 36x37 cm |
| Height | 46 cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Width | 95 cm |
| Depth | 65 cm |
| Height | 7 cm |
| Weight | 1425 kg |
| Product Ölçüleri: Üst Tabla: 60x90 cm Height: 41 cm Zigon Sehpa Ölçü: Üst Tabla: 36x37 cm Height: 46 cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last











