Gümüş Tel Kare Zigon Sehpa: Klasik ve çağdaş mekanlar için.
Ready to ship | Factory Direct Price
$35.02
Color:




As low as $3/month
Dimensions 39x10x62cm
Composition Particleboard
Weight 10 kg
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
Built to last
Here to help
SKU: 1095
🛋 Gümüş Tel Kare Zigon Sehpa

Gümüş Tel Kare Zigon Sehpa: Klasik ve çağdaş mekanlar için.


✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM GÜMÜŞ PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1. quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Large | 51,5cm |
| Medium | 48,5cm |
| Small | 45,5cm |
| Large | 60cm |
| Medium | 48,5cm |
| Small | 36cm |
| Large | 37,5cm |
| Medium | 33cm |
| Small | 28cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Silver Wire Foot |
| Width | 39 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 62 cm |
| Weight | 10 kg |
| Product Ölçüleri: Height Large: 51,5cm Medium: 48,5cm Small: 45,5cm Width Large: 60cm Medium: 48,5cm Small: 36cm Depth Large: 37,5cm Medium: 33cm Small: 28cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last














