1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 oval ön parça ve 5 siyah askı aparatı ile birlikte gelir.
As low as $2/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 136
🧥 80cm Askılık

1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 oval ön parça ve 5 siyah askı aparatı ile birlikte gelir.


✅ Key Features
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği:1 Adet arka parça + 3 adet ön oval parça + 5 adet siyah askı aparatı + Ve Bağlantı Vidaları
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Arka Parça | EN:18cm BOY:80cm |
| Ön oval raflar | 23,2x15 cm |
| Kalınlık | 18 mm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Bendir |
| Color | Efes-Gold |
| Material | Suntalam |
| Width | 195 cm |
| Depth | 100 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 28 kg |
| Product Ölçüleri: Arka Parça: EN:18cm BOY:80cm Ön oval raflar: 23,2x15 cm Kalınlık: 18 mm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last











