Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.
As low as $1/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 165
📐 3'lü Altın Oval Duvar Rafı

Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.


✅ Key Features
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği: 3 Adet Raf 3 Adet Dübel 3 Adet Bağlantı Vidası


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Suntalam
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Suntalam |
| Width | 19 cm |
| Depth | 235 cm |
| Height | 65 cm |
| Weight | 95 kg |
| Product Ölçüleri: 23,2x15 cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last











