Altın Dolunay 3'lü Set, oturma odanıza şıklık ve zarafet getirir.
Ready to ship | Factory Direct Price
$124.02
Color:
1
As low as $10/month
Dimensions 62x122x10cm
Composition Particleboard
Weight 24 kg
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
Built to last
Here to help
SKU: 9009
🛋 Altın Dolunay 3'lü Set - 45 cm

Altın Dolunay 3'lü Set, oturma odanıza şıklık ve zarafet getirir.


✅ Key Features
- ✔️ Medium sehpa ve 2 adet yan sehpa olarak toplamda 3 parça olarak gönderim sağlanmaktadır
- ✔️ Kullanılan malzemetse, avrupa birliği en, ıso 9001 ve fsc belgelerine sahiptir. •Üst table yonga levha olup ayaklar 1.Kalite metaldir
- ✔️ Product tarafınıza flat-packed olarak gönderilmektedir. (vidalama yerleri kapalıdır) •paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (matkap ve tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ ÜRÜN TEMİZLİĞİ •Az miktarda hafif deterjanlı bez ile siliniz. Temiz bir bez ile kurulayınız
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Medium Sehpa Üst Tabla | 60x120 cm |
| Medium Sehpa Height | 45cm |
| Yan Small Sehpalar Üst Tabla | 55cm |
| Yan Small Sehpalar Height | 38 cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | Bendir-Gold |
| Color | Efes-Gold |
| Color | Bendir-Double Gold |
| Color | Efes-Double Gold |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Width | 62 cm |
| Depth | 122 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 24 kg |
| Product Ölçüleri: Medium Sehpa Üst Tabla: 60x120 cm Medium Sehpa Height: 45cm Yan Small Sehpalar Üst Tabla: 55cm Yan Small Sehpalar Height: 38 cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last











