Kaliteli PVC bantlı, metal ayaklı bu şık orta sehpa, üçlü zigon sehpası ile birlikte gelir. Avrupa standartlarına uygun malzemeler ve kolay kurulum ile evinizin yıldızı olacak!
As low as $4/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 3094
✨ Altın Metal Çift Altın Sehpa Seti Elips - 90x50x42 cm

Kaliteli PVC bantlı, metal ayaklı bu şık orta sehpa, üçlü zigon sehpası ile birlikte gelir. Avrupa standartlarına uygun malzemeler ve kolay kurulum ile evinizin yıldızı olacak!


✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM SİYAH-GOLD PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Medium Sehpa ve 3.lü Zigon Sehpa Toplam 4 Parça Gönderim Sağlanmaktadır
- ✔️ Kullanılan malzemeTSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Height | 42cm |
| Diameter | 34cm |
| Large | 53cm |
| Medium | 50cm |
| Small | 47cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Width | 52 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 91 cm |
| Weight | 10 kg |
| Medium Sehpa Özellikleri Boy: 90cm En: 50cm Height: 42cm Zigon Sehpa Özellikleri Diameter: 34cm Large: 53cm Medium: 50cm Small: 47cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last













