5 Raflı Kitaplıklı Çalışma Masası: Geniş depolama alanı sunan 5 raflı tasarım, kitaplarınızdan aksesuarlarınıza kadar her şeyi düzenli tutmanızı sağlar.
As low as $8/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 7046
🖥 5 Raflı Kitaplıklı Çalışma Masası - 110x20x140 cm

5 Raflı Kitaplıklı Çalışma Masası: Geniş depolama alanı sunan 5 raflı tasarım, kitaplarınızdan aksesuarlarınıza kadar her şeyi düzenli tutmanızı sağlar.


✅ Key Features
- ✔️ Geniş depolama alanı sunan 5 raflı tasarım, kitaplarınızdan aksesuarlarınıza kadar her şeyi düzenli tutmanızı sağlar
- ✔️ Suntalam malzemesi sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım vaat eder aynı zamanda kolay temizlenebilir yüzeyiyle pratik bir bakım imkanı sunar
- ✔️ Modern ve klasik stil unsurlarını harmanlayan estetik görünüm, mekanınıza şık bir dokunuş ekler
- ✔️ 140 cm yüksekliği ile hem çalışma alanınızı genişletir hem de yüksek rafları sayesinde daha fazla eşya saklama olanağı tanır
- ✔️ 110 cm genişliğindeki sağlam yapısıyla rahatça oturabileceğiniz veya ayakta çalışabileceğiniz ideal boyuttadır
- ✔️ Kitaplık rafının içine yerleştirilebilecek büyük boyutlu kitaplar ve diğer eşyalar için yeterli alan sağlar
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Height | 140m |
| Width | 110cm |
| Depth | 20 cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Width | 50 cm |
| Depth | 148 cm |
| Height | 105 cm |
| Weight | 2335 kg |
| Product Ölçüleri: Height: 140m Width: 110cm Depth: 20 cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last









