Siyah Tel Zigon Sehpa: Dayanıklı ve estetik.
Ready to ship | Factory Direct Price
$26.35
Color:
1
As low as $2/month
Dimensions 35x10x57cm
Composition Particleboard
Weight 6 kg
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
Built to last
Here to help
SKU: 1054
🛋 Siyah Tel Zigon Sehpa

Siyah Tel Zigon Sehpa: Dayanıklı ve estetik.


✅ Key Features
- ✔️ 1. Sınıf 18 Mm Yonga Levha Olmakla Birlikte Bu Productde 0,40 Mm Pvc Kaplama Kullanılmıştır
- ✔️ Kullanıdığımız Pvc Led Değildir Ve Yapıştırma Anında 1. Kalite Tutkal Kullanılmaktadır. Bu Sayede Hem Sağlıklı Hem De Uzun Ömürlü Kaplama Sağlamaktadır
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Large | 34 cm |
| Medium | 34 cm |
| Small | 34 cm |
| Large | 54cm |
| Medium | 51cm |
| Small | 47 cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Traverten |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Width | 35 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 57 cm |
| Weight | 6 kg |
| Product Ölçüleri: Diameter Large:34 cm Medium: 34 cm Small: 34 cm Height Large: 54cm Medium: 51cm Small: 47 cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last













