Siyah Tel Kare Zigon Sehpa: Fonksiyonellik ve estetiği birleştirir.
Ready to ship | Factory Direct Price
$20
Color:
1
As low as $2/month
Dimensions 35x10x57cm
Composition Particleboard
Weight 5 kg
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
Built to last
Here to help
SKU: 1024
🛋 Siyah Tel Kare Zigon Sehpa - 28x37 cm

Siyah Tel Kare Zigon Sehpa: Fonksiyonellik ve estetiği birleştirir.


✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM KENDİ RENGİNDEN PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Large | En: 37 cm Boy: 28 cm |
| Medium | En: 37 cm Boy: 44,5 cm |
| Small | En: 37 cm Boy: 60 cm |
| Large | 55cm |
| Medium | 51cm |
| Small | 47cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Width | 35 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 57 cm |
| Weight | 5 kg |
| Product Ölçüleri: Diameter Large: En: 37 cm Boy: 28 cm Medium: En: 37 cm Boy: 44,5 cm Small: En: 37 cm Boy: 60 cm Height Large: 55cm Medium: 51cm Small: 47cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last













