Kaliteli PVC bantlı, sağlam metal ayaklı ve kolay kurulumlu orta sehpa. TSE, EN ve ISO belgelerine uygun malzemelerle üretilmiştir. Hızlı kurulum için şema ve tüm parçalar pakete dahildir. Koruyucu ambalajla güvenle teslim edilir.
As low as $2/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 2094
🛋 Siyah Metal Gümüş Medium Sehpa Elips - 90x50x42 cm

Kaliteli PVC bantlı, sağlam metal ayaklı ve kolay kurulumlu orta sehpa. TSE, EN ve ISO belgelerine uygun malzemelerle üretilmiştir. Hızlı kurulum için şema ve tüm parçalar pakete dahildir. Koruyucu ambalajla güvenle teslim edilir.
✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM GÜMÜŞ PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Height | 42cm |
📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | Bendir |
| Collections | Silver |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Width | 51 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 91 cm |
| Weight | 6 kg |
| Ölçüler Boy: 90cm En: 50cm Height: 42cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last

















