Özel üretim siyah-altın PVC kenarlı, yüksek kaliteli ve kolay kurulumlu orta sehpa. TSE, Avrupa Birliği ve FSC belgelerine sahip malzemeler kullanılarak üretilmiştir.
As low as $2/month
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping
SKU: 2070
🛋 Siyah Metal Çift Altın Medium Sehpa Kare - 90x50x42 cm

Özel üretim siyah-altın PVC kenarlı, yüksek qualityli ve kolay kurulumlu orta sehpa. TSE, Avrupa Birliği ve FSC belgelerine sahip malzemeler kullanılarak üretilmiştir.


✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM SİYAH- GOLD PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Height | 42cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Width | 51 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 91 cm |
| Weight | 6 kg |
| Ölçüler Boy: 90cm En: 50cm Height: 42cm | |
Ships in 3-5 business days
Worldwide Shipping — Built to last
















