Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.
جاهز للشحن | سعر المصنع مباشرة
٢٠٫١٤ US$
Color:
1
ابتداءً من ٢ US$/شهر
الأبعاد 425x325x65cm
المكونات Particleboard
الوزن 365 kg
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي
صُنع ليبقى
نحن هنا للمساعدة
رمز المنتج: 6045
🛋 Tekerlekli Yan Sehpa - 49 cm

Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.kalite metaldir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
- ✔️ Bu ürün ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda, yüksek teknolojili makinelerde tüm aşamaları özenle kontrolden geçerek üretilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst tabla | 41x32 cm |
| Yükseklik | 49cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
المكونات: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| العرض | 425 cm |
| العمق | 325 cm |
| الارتفاع | 65 cm |
| الوزن | 365 kg |
| Ürün Ölçüleri: Üst tabla: 41x32 cm Yükseklik: 49cm | |
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي — صُنع ليبقى











