1. sınıf yonga levhadan üretilen, görsel ile aynı şekilde gönderilen, demonte çok amaçlı mobilyamız, yatak odası, salon ve oturma odalarında kullanılabilir. Kurulum için parçalar ve şema mevcuttur. 1. sınıf kolide gönderilir ve kargo hasarlarında ücretsiz
ابتداءً من ٣ US$/شهر
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي
رمز المنتج: 176
🏠 Komodin Salon Ofis Dolabı - 63 cm

1. sınıf yonga levhadan üretilen, görsel ile aynı şekilde gönderilen, demonte çok amaçlı mobilyamız, yatak odası, salon ve oturma odalarında kullanılabilir. Kurulum için parçalar ve şema mevcuttur. 1. sınıf kolide gönderilir ve kargo hasarlarında ücretsiz


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz 1.kalite yonga levhadır
- ✔️ Görsel ile birebir aynı gönderim sağlanmaktadır
- ✔️ Demonte olarak gönderimi sağlanmaktadır kurulumu sizlere aittir
- ✔️ Kurulum için paket içerisinde montaj parçaları ve şema bulunmaktadır. ·
- ✔️ Yatak odası , salon, oturma odasında kullanabileceğiniz çok amaçlı bir üründür
- ✔️ 1.kalite dopel kolide gönderim sağlanmaktadır
- ✔️ Kargo kaynaklı hasar alma durumunda ücretsiz değişim ve iade imkanınız mevcuttur
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 63cm |
| Derinlik | 32cm |
| En | 35cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
المكونات: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Material | Particleboard |
| العرض | 395 cm |
| العمق | 685 cm |
| الارتفاع | 9 cm |
| الوزن | 735 kg |
| Ürün Ölçüleri: Yükseklik: 63cm Derinlik: 32cm En: 35cm | |
يُشحن خلال 3-5 أيام عمل
شحن عالمي — صُنع ليبقى