Made of quality materials with stylish golden edges, this centre table will be the star of your home with its easy installation and durable structure.
От 2 $/месяц
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру
Артикул: 2029
* The edges are covered with 1st class SPECIALLY PRODUCED GOLD PVC tape.
* The material used has TSE, European Union EN, ISO 9001 and FSC certificates.
* Feet are 1st quality Metal.
* All necessary screws and accessories for easy installation are included in the packages. is available.
* The product is very easy to install. You can easily install it with simple hand tools.
* For fast and error-free installation, there is a part on the part that is compatible with the installation diagram.
* A Protective Special Packaging System is Used While Delivering to You. < /p>
Состав: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Wire Foot |
| Ширина | 51 cm |
| Глубина | 10 cm |
| Высота | 91 cm |
| Вес | 6 kg |
| Dimensions Length: 90cm Width: 50cm Height: 43cm | |
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру — Сделано на века
















