Kenarları dayanıklı PVC ile kaplı, kaliteli malzemelerden üretilmiş orta sehpa. Kolay kurulum için vida ve aksesuarlar dahil. Metal ayakları ve kolay montaj şeması ile hızlı ve hatasız kurulum sağlar. Koruyucu ambalajla güvenli teslimat.
От 2 $/месяц
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру
Артикул: 2023
🛋 Siyah Tel Orta Sehpa Elips - 90x50x43 cm

Kenarları dayanıklı PVC ile kaplı, kaliteli malzemelerden üretilmiş orta sehpa. Kolay kurulum için vida ve aksesuarlar dahil. Metal ayakları ve kolay montaj şeması ile hızlı ve hatasız kurulum sağlar. Koruyucu ambalajla güvenli teslimat.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Kenarları 1. sınıf PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Ayaklar 1.kalite Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Yükseklik | 43cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Состав: Particleboard
| Color | Walnut |
| Color | Bendir |
| Color | Walnut Square |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Ширина | 51 cm |
| Глубина | 10 cm |
| Высота | 91 cm |
| Вес | 6 kg |
| Ölçüler Boy: 90cm En: 50cm Yükseklik: 43cm | |
Отправка в течение 3-5 рабочих дней
Доставка по всему миру — Сделано на века
















