Um móvel de alta qualidade para sua casa. Design elegante e materiais duráveis.
Pronto a enviar | Preço direto de fábrica
56,2 €
Color:
1
A partir de 5 €/mês
Dimensões 95x65x7cm
Peso 1425 kg
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial
Feito para durar
Estamos aqui para ajudar
Referência: 3529
✨ Solo Orta Sehpa Zigon Sehpa Set - 41 cm

Dayanıklı ve şık sehpa seti, 1. sınıf malzemelerle üretilmiştir. Pratik kullanımı ve dekoratif görünümüyle salonunuza düzen ve tarz katar. Kolay montajı ile zahmetsizce kurulur.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz 1 adet orta sehpa 2 adet zigon sehpadan oluşmaktadır. Toplam 3 parçadır
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.Kalite metaldir
- ✔️ Ürün tarafınıza demonte olarak gönderilmektedir. (vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (matkap ve tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştıgınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst Tabla | 60x90 cm |
| Yükseklik | 41 cm |
| Üst Tabla | 36x37 cm |
| Yükseklik | 46 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Fácil de instalardır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Largura | 95 cm |
| Profundidade | 65 cm |
| Altura | 7 cm |
| Peso | 1425 kg |
| Dimensões: Qualidade padrão Goldfalez. | |
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial — Feito para durar











