Kaliteli MDF'den üretilen bu sallanan koltuk, özel tasarımıyla çocuğunuz için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı sunar. Kenarları yuvarlatılmış ve ayakları devrilmeyi önler. Montajı kolaydır ve 7 yaşa kadar uygundur.
A partir de 3 €/mês
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial
Referência: 8011
🏠 Sallanan Çocuk Sandalyesi

Kaliteli MDF'den üretilen bu sallanan koltuk, özel tasarımıyla çocuğunuz için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı sunar. Kenarları yuvarlatılmış ve ayakları devrilmeyi önler. Montajı kolaydır ve 7 yaşa kadar uygundur.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Kaliteli MDF'den üretilen bu sallanan koltuk, özel tasarımıyla çocuğunuz için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı sunar
- ✔️ Kenarları yuvarlatılmış ve ayakları devrilmeyi önler
- ✔️ Montajı kolaydır ve 7 yaşa kadar uygundur
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Oturma alanı | 34.5 cm 43 cm 32 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composição: Mdf
| Usage | Child |
| Color | Blue |
| Color | White |
| Color | Pink |
| Material | Mdf |
| Largura | 52 cm |
| Profundidade | 10 cm |
| Altura | 91 cm |
| Peso | 6 kg |
| Ürün ölçüleri Derinlik Yükseklik Genişlik Genel ölçü 69,5 cm 61 cm 45 cm Oturma alanı: 34.5 cm 43 cm 32 cm | |
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial — Feito para durar