Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.
A partir de 1 €/mês
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial
Referência: 165
📐 3'lü Altın Oval Duvar Rafı

Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği: 3 Adet Raf 3 Adet Dübel 3 Adet Bağlantı Vidası


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composição: Suntalam
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Suntalam |
| Largura | 19 cm |
| Profundidade | 235 cm |
| Altura | 65 cm |
| Peso | 95 kg |
| Ürün Ölçüleri: 23,2x15 cm | |
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial — Feito para durar











