Um móvel de alta qualidade para sua casa. Design elegante e materiais duráveis.
A partir de 3 €/mês
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial
Referência: 176
🏠 Komodin Salon Ofis Dolabı - 63 cm

1. sınıf yonga levhadan üretilen, görsel ile aynı şekilde gönderilen, demonte çok amaçlı mobilyamız, yatak odası, salon ve oturma odalarında kullanılabilir. Kurulum için parçalar ve şema mevcuttur. 1. sınıf kolide gönderilir ve kargo hasarlarında ücretsiz


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürünümüz 1.kalite yonga levhadır
- ✔️ Görsel ile birebir aynı gönderim sağlanmaktadır
- ✔️ Demonte olarak gönderimi sağlanmaktadır kurulumu sizlere aittir
- ✔️ Kurulum için paket içerisinde montaj parçaları ve şema bulunmaktadır. ·
- ✔️ Yatak odası , salon, oturma odasında kullanabileceğiniz çok amaçlı bir üründür
- ✔️ 1.kalite dopel kolide gönderim sağlanmaktadır
- ✔️ Kargo kaynaklı hasar alma durumunda ücretsiz değişim ve iade imkanınız mevcuttur
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 63cm |
| Derinlik | 32cm |
| En | 35cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Fácil de instalardır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composição: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Material | Particleboard |
| Largura | 395 cm |
| Profundidade | 685 cm |
| Altura | 9 cm |
| Peso | 735 kg |
| Dimensões: Qualidade padrão Goldfalez. | |
Envio em 3-5 dias úteis
Envio mundial — Feito para durar