Elegante vierkante salontafel gemaakt van hoogwaardig spaanplaat met stevige metalen poten. Verkrijgbaar in 5 kleuren en veilig verpakt voor een zorgeloze levering bij u thuis.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 21,55
Color:




Vanaf € 2/maand
Afmetingen 51x10x91cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 2015
🛋 Zwarte Metalen Salontafel Vierkant - 90x50x44 cm

Elegante vierkante salontafel, gemaakt van hoogwaardig spaanplaat. De metalen poten zorgen voor stabiliteit. Past in uw interieur met 5 kleuropties. Veilig geleverd met beschermende folie en speciale verpakking.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Product is gemaakt van 1e kwaliteit spaanplaat
- ✔️ Onze producten zijn voorzien van een verwijderbare beschermfolie
- ✔️ Er wordt gebruik gemaakt van een beschermend speciaal verpakkingssysteem tijdens de levering
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 44cm |

Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 44cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst


















