4-delige salontafelset met hoogwaardige PVC-randen, TSE-gecertificeerde materialen, metalen poten, eenvoudige montage en snelle levering.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 35,27
Color:
1
Vanaf € 3/maand
Afmetingen 52x10x91cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 10 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 3031
✨ Zwarte Draad Salontafel Set Ellips - 90x50x43 cm

4-delige salontafelset met hoogwaardige PVC-randen, TSE-gecertificeerde materialen, metalen poten, eenvoudige montage en snelle levering.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Randen zijn afgewerkt met 1e klas PVC-band
- ✔️ Set bestaat uit een salontafel en een 3-delige set bijzettafels (totaal 4 stuks)
- ✔️ Gebruikte materialen zijn voorzien van TSE, EU EN, ISO 9001 en FSC certificaten
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakket bevat alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige montage
- ✔️ Montage is zeer eenvoudig. Te monteren met simpel handgereedschap
- ✔️ Bevat genummerde onderdelen die overeenkomen met het montageschema voor een snelle installatie
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 43cm |
| Diameter | 34cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Walnut Square |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Salontafel Kenmerken Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 43cm Bijzettafel Kenmerken Diameter: 34cm Groot: 55cm Middel: 51cm Klein: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













