Salontafel gemaakt van hoogwaardige materialen met randen afgewerkt met duurzaam PVC. Inclusief alle schroeven en accessoires voor een eenvoudige montage. Metalen poten en een duidelijk montageschema zorgen voor een snelle en foutloze installatie. Veilige levering in beschermende verpakking.
Vanaf € 2/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 2023
🛋 Zwarte Draad Salontafel Ovaal - 90x50x43 cm

Salontafel gemaakt van hoogwaardige materialen met randen afgewerkt met duurzaam PVC. Inclusief alle schroeven en accessoires voor een eenvoudige montage. Metalen poten en een duidelijk montageschema zorgen voor een snelle en foutloze installatie. Veilige levering in beschermende verpakking.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ De randen zijn afgewerkt met 1e klas PVC-band
- ✔️ Het gebruikte materiaal is gecertificeerd volgens TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC
- ✔️ De poten zijn van hoogwaardig metaal
- ✔️ De pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige montage
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Er bevindt zich een onderdeel op het product dat overeenkomt met het montageschema voor een snelle en foutloze installatie
- ✔️ Voor de verzending wordt een speciaal beschermd verpakkingssysteem gebruikt
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 43cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | Walnut |
| Color | Bendir |
| Color | Walnut Square |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 43cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst
















