Een salontafel- en bijzettafelset die uw interieur compleet maakt met zijn stijlvolle en moderne ontwerp. Deze set is gemaakt van hoogwaardige materialen, is duurzaam en gaat lang mee. Verfraai uw huis moeiteloos dankzij de eenvoudige montage.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 37,9
Color:
1
Vanaf € 3/maand
Afmetingen 52x10x91cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 10 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 3065
✨ Zwarte Draad Dubbel Goud Salontafel Set Vierkant - 90x50x43 cm

Een salontafel- en bijzettafelset die uw interieur compleet maakt met zijn stijlvolle en moderne ontwerp. Deze set is gemaakt van hoogwaardige materialen, is duurzaam en gaat lang mee. Verfraai uw huis moeiteloos dankzij de eenvoudige montage.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Randen zijn bedekt met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERDE ZWART-GOUDEN PVC-band
- ✔️ Er worden in totaal 4 stuks verzonden: een salontafel en een 3-delige set bijzettafels
- ✔️ Het gebruikte materiaal beschikt over TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 og FSC certificaten
- ✔️ Poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie is er een onderdeel dat overeenkomt met het installatieschema op het paneel
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 43cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Kenmerken Salontafel Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 43cm Kenmerken Bijzettafels Diameter: 34cm Groot: 55cm Middel: 51cm Klein: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













