Multifunctionele salontafel en 3-delige bijzettafel set, stijlvol en functioneel. Kan samen of afzonderlijk worden gebruikt, gemaakt van hoogwaardige materialen.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 56,2
Color:
1
Vanaf € 5/maand
Afmetingen 52x10x91cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 10 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 3012
✨ Houten Vierkante Salontafel Set - 90x50x42 cm

Multifunctionele salontafel en 3-delige bijzettafel set, stijlvol en functioneel. Kan samen of afzonderlijk worden gebruikt, gemaakt van hoogwaardige materialen.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Ons product is een combinatie van een salontafel en een 3-delige bijzettafel set,
- ✔️ Bij een bestelling van 1 stuk = Vierkante salontafel en 3-delige bijzettafel set inbegrepen
- ✔️ Salontafel gemaakt van 1e kwaliteit spaanplaat, poten van beukenhout
- ✔️ Bijzettafels hebben 1e kwaliteit houten poten, bladen van spaanplaat en zijn zeer eenvoudig te monteren
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 42cm |
| Diameter | 34cm |
| Groot | 55cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Traverten |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Lathe Foot |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Kenmerken Salontafel Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 42cm Kenmerken Bijzettafels Diameter: 34cm Groot: 55cm Middel: 51cm Klein: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













