Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 16,98
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 365x365x65cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 365 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 6061
🛋 Tekerlekli Yan Sehpa Oval - 49 cm

Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.kalite metaldir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
- ✔️ Bu ürün ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda, yüksek teknolojili makinelerde tüm aşamaları özenle kontrolden geçerek üretilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst tabla | 38x38cm |
| Yükseklik | 49cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 365 cm |
| Diepte | 365 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 365 kg |
| Ürün Ölçüleri: Üst tabla: 38x38cm Yükseklik: 49cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











