Lange wandkapstok met drie legplanken en vijf haken. Robuust en elegant.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 16,65
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 195x100x5cm
Samenstelling Suntalam
Gewicht 28 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 137
🧥 Wandkapstok 80 cm met 3 Planken
Stijlvolle wandkapstok van 80 cm lang, voorzien van 3 ovale planken en 5 haken voor optimale opbergruimte.
Samenstelling: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Bendir |
| Color | Efes-Gold |
| Material | Suntalam |
| Breedte | 195 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Lengte: 80 cm. Breedte: 18 cm. Planken: 23,2 x 15 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











