Set van 3 vierkante wandplanken. Gemaakt van eersteklas spaanplaat.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 7,82
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 19x19x65cm
Samenstelling Suntalam
Gewicht 85 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 157
📐 Vierkante Wandplank Set (3 stuks)
Houd uw huis georganiseerd en stijlvol met deze set van drie vierkante wandplanken van topkwaliteit.
Samenstelling: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Suntalam |
| Breedte | 19 cm |
| Diepte | 19 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 85 kg |
| Afmetingen per plank: 16,5 x 13,5 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











