Bijzettafel op wieltjes. Rechthoekig blad vebunden mit metalen structuur. Zeer praktisch.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 16,98
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 425x325x65cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 365 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 6044
🛋 Verrijdbare Bijzettafel - Rechthoekig - 49 cm
Flexibele vebunden mit elegante bijzettafel op wieltjes. Gemakkelijk te verplaatsen naar waar u hem nodig heeft.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Traverten |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 425 cm |
| Diepte | 325 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 365 kg |
| Blad: 41x32 cm. Hoogte: 49 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











